Юлія Тимошенко продовжує обговорювати в регіонах Новий економічний курс з підприємцями, економістами та аграріями для того, щоб виробити правильний шлях для подальшого розвитку країни.
Лідер «Батьківщини» під час зустрічі з підприємцями та аграріями Вінниччини вкотре наголосила, що ситуація в Україні наразі нелегка і вона ускладниться після підвищення рішенням Порошенка тарифів на газ на 23,5 %.
Саме тому після переобрання влади, переконана Голова партії, потрібно запроваджувати Новий економічний курс, що «дозволить зробити рішучі та позитивні зміни в країні».
Серед основних кроків, які забезпечать Україні економічний розвиток – перехід від сировинного типу економіки до інноваційного, наголосила вона. Для прикладу Юлія Тимошенко навела аграрну галузь, яка може давати вдесятеро більше прибутку, ніж зараз, – щонайменше 180 млрд євро, що становить майже подвійний ВВП країни.
Також важливими кроками нової влади стануть зменшення удвічі податків, скасування корупційного ПДВ, заміна податку на прибуток податком на розподілений капітал, а також встановлення єдиного податку на гектар землі, що може стати стимулом для розвитку АПК.
«Запропонована в Новому курсі податкова система встановлює вдвічі менше податкове навантаження, що дає можливість детінізувати 60% економіки та розвиватися на повну потужність. Бюджет з такою податковою системою буде заповнений», – переконана політик.
Не менш важливою складовою Нового економічного курсу Юлія Тимошенко вважає грошово-кредитну політику: доступні кредити під низькі відсотки для підприємців, адже «без кредитних ресурсів економіка планово знищується».
Лідер «Батьківщини» також запевнила, що після виборів суспільство контролюватиме Нацбанк, а чиновники, причетні до знецінення гривні втричі, руйнації банківської сфери та корупційних афер, що призвели до суттєвого збільшення держборгу, відповідатимуть за ці злочини.
Юлія Тимошенко наголосила, що мета нового економічного курсу – забезпечити людям гідне життя людям: «Я би хотіла разом із командою, з експертами розробити покроковий план щодо виходу з цієї прірви. Нам треба разом подумати, що робити, щоб знову не допустити владу, яка проваджує технологію побудови України без українців».