Ніхто не може впливати ззовні на рішення України, – Сергій Соболєв

Сергій Соболєв переконаний, що Росія не має права втручатися у стосунки України з НАТО, і в організації таку позицію підтримують. 

Жодна країна, зокрема і Росія, не може впливати ззовні на рішення України, блокувати рішення про надання нам ПДЧ щодо членства в НАТО та повноцінного членства в НАТО. І цю позицію чітко підтвердили в Альянсі.

Про це у коментарі журналістам сказав перший заступник голови фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв, коментуючи виступ Генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберга в парламенті.

«Те, що прозвучало, прямо відповідає тезі, на якій ми наполягали весь час: РФ не має права втручатись в наші стосунки із НАТО. І НАТО це чітко підтвердило», – сказав політик.

Окрім того, зазначив представник «Батьківщини», пролунала заява Генсека про те, що двері НАТО відкриті.

«І саме тому має бути відповідна заява президента, голови зовнішньополітичного відомства, Голови ВРУ та КМУ, де повинна бути чітка позиція: Україна й надалі наполягає на ПДЧ щодо членства в НАТО», – сказав Сергій Соболєв.

Він також нагадав, що Єнс Столтенберг та члени Північноатлантичної ради сьогодні зустрінуться зі спікером парламенту та лідерами парламентських фракцій.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова