Ні фальсифікаціям! – Заява партії

Партія «Батьківщина» занепокоєна ситуацією, яка склалася навколо довиборів до Верховної Ради у 208-му окрузі на Чернігівщині.

Усі соціологічні опитування, які проводилися там під час кампанії, фіксували беззаперечне лідерство кандидата від Радикальної партії Олега Ляшка.

Напевно, саме наближення неминучої поразки висуванця від «слуг народу» змусило владу втратити голову та, згадавши ганебний досвід попередників, вдатися до брудних технологій і відвертих фальсифікацій.

Адмінресурс, підкуп, залякування, «сітки», наклеп, незаконна агітація в день голосування. Влада не зупинялася ні перед чим. А зрозумівши, що її кандидат, одначе, програв, вже після закриття дільниць взялася спотворювати результати волевиявлення людей.
Це неподобство має бути зупинено!

«Батьківщина» вимагає від представників виборчих комісій усіх рівнів забезпечити чесний підрахунок голосів, а правоохоронні органи – дати оцінку кожній заяві про порушення закону під час кампанії та встановлення її результатів, притягнути до відповідальності виконавців та замовників фальсифікацій на 208-му окрузі!

Влада, яка ганебно програла місцеві вибори та зганьбила інститут президентства своїм фейковим «опитуванням», має визнати поразку і припинити знущатися з людей і закону.

Українці мають право на чесні вибори! І не раз доводили готовність захищати його!

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова