Ні «Батьківщина», ні світ не визнають «вироку» Савченко, – заява партії

Сьогодні завершилось оголошення «вироку» українській героїні Надії Савченко від путінського правосуддя.  

Ніхто не сумнівався, що вирок буде обвинувальним. Тому що процес над Надією Савченко з першого дня був не судом, а політичним судилищем, актом особистої помсти Кремля. У «кращих» сталінських традиціях суд наплював на доводи захисту, які довели невинуватість українки. На те, що Надія є депутатом Верховної Ради, має міжнародний імунітет як члена ПАРЄ. На очевидний для всього світу сфабрикований характер справи.

Це судилище над Надією Савченко – саме по собі є кримінальним злочином російського правосуддя, зважаючи на те, скільки порушень скоїла державна репресивна машина РФ. І за цей злочин винні обов’язково отримають покарання.

Безперечно, ні «Батьківщина», ні весь світ не визнає ні провини, ні оголошеного вироку Надії.

Партія «Батьківщина» з перших днів викрадення української льотчиці робила все можливе, щоб повернути Надію Савченко в Україну. Саме завдяки тому, що ми пройшли всі етапи поряд з нею, Надія Савченко стала членом Парламентської асамблеї Ради Європи. Завдяки цьому про справу Савченко знають всі лідери світу, які можуть тиснути на Кремль. Ми задіяли всі інструменти для того, щоб кожна зустріч на найвищому політичному рівні починалася питанням звільнення Надії. Важливо, що усі судові засідання супроводжувала парламентська делегація від «Батьківщини».

Завдяки в тому числі і нашим зусиллям, звільнити негайно Надію та повернути її в Україну закликали лідери США, усіх 28 держав-членів ЄС, голова Парламентської асамблеї Ради Європи.

Та усі зусилля адвокатів, міжнародної громадськості розбиваються об глуху стіну російського «правосуддя». Адже єдина людина, яка ухвалює рішення по «справі Савченко» – це президент РФ Володимир Путін.

І зараз, після оголошення «вироку», ми закликаємо весь демократичний світ, усіх прогресивних лідерів стократно посилити тиск на Кремль для повернення в Україну народного депутата, члена ПАРЄ Надії Савченко.

Якщо цього не буде – Україна і весь світ має піднятися на захист Надії Савченко, мужність і стійкість якої викликає захоплення.

Надю, ти вже перемогла Путіна.

Тепер ми чекаємо тебе в Україні. Віримо, що незабаром ти повернешся додому!

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова