Немає межі цинізму та жорстокості, – Юлія Тимошенко обурилися нововведеннями «слуг народу»

Із засобів масової інформації стало відомо, що тисячам одиноких мам по всій країні прийшли листи з вимогою повернути кошти, виділені на утримання дитини, назад в бюджет. За невиконання вимоги – погрожують судом.

Лідер партії «Батьківщина» емоційно відреагувала на нововведення і написала на своїй офіційній Фейсбук-сторінці, що «команда президента остаточно з’їхала з глузду».

«Слуги народу» вкотре довели, що немає межі цинізму та жорстокості. Що далі? Завтра відбиратимуть пенсії, бо президенту не вистачає на утримання державної дачі, на яку він нещодавно переїхав? Моє обурення викликане, зокрема, й тим, що я точно знаю – в Україні достатньо ресурсів і на достойне життя людей, і на розвиток! Я думаю, всі пам’ятають, що в розпал фінансової кризи мій уряд платив великі гроші як допомогу при народженні дитини: 2,5 тисячі доларів на народження першої дитини, 5 тисяч – другої дитини і 10 тисяч – на народження третьої і наступних діток», – нагадала Юлія Тимошенко.

Такі антисоціальні рішення чинної влади Голова партії «Батьківщина» пояснює відсутністю професіоналізму у президентської команди.

«Біда в тому, що біля керма держави опинилися випадкові люди, які не мають уявлення про економічні процеси і не здатні відсунути від годівниці старих і нових корупціонерів. Кожен має зайнятися своєю справою. Команди професійних політиків та управлінців – керувати державою, а комедіанти – давати концерти та розважати людей», – переконана Юлія Тимошенко.

Коли країну очолюватимуть професіонали, вважає лідер партії, не доведеться продавати землю міжнародним аферистам і відкривати казино у кожній підворотні, а самотні мами почуватимуться захищеними, а не приниженими, як сьогодні.

«Виправити помилку, допущену під час минулих виборів, ніколи не запізно», – запевнила Юлія Тимошенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова