Наживу ділків на карантині потрібно негайно припинити, – Валентин Наливайченко

Народний депутат від «Батьківщини» Валентин Наливайченко направив запит із доказами на ім’я Генпрокурора та на керівника НАБУ з вимогою відкрити кримінальне провадження щодо закупівлі у Китаї захисних костюмів, сертифікати якості на які – підроблені.

Про це політик повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Парламентар нагадав про відмову уряду закупити на 35 мільйонів гривень захисних медичних костюмів в українських виробників. Тоді урядовці скасували тендер та проплатили кошти з бюджету посередникам за китайські костюми.

«Так от, подивіться, за якою ціною продають в Україні такі костюми: майже 800 гривень, закупив їх уряд за ціною 488 гривень за штуку! А тепер найголовніше – сертифікати на такі костюми є підробленими й не визнаються в Євросоюзі. Наші європейські партнери попереджали про це й українську владу!» – обурився Валентин Наливайченко.

Політик зауважив, що в той час, коли уряд купує утричі дорожчі захисні костюми в Китаї, на складах вітчизняних підприємств зараз лежать десятки тисяч таких же, тільки за набагато нижчою ціною. Це, переконаний Валентин Наливайченко, не інакше як нажива ділків на карантині та на біді людей, і ці схеми потрібно якнайшвидше розслідувати.

«Медики на передовій боротьби з коронавірусом залишаються беззахисними. Вже дві тисячі медпрацівників захворіли на COVID-19, а влада тим часом – не соромиться і наживається на біді. Я направив запити із доказами на Генпрокурора та на керівника НАБУ. Вимагаю відкрити кримінальне провадження, за результатами якого вкрадене повернути до бюджету. А чиновники, які нажилися на карантині, мають бути відсторонені від посад і опинитися за ґратами!» – наголосив Валентин Наливайченко.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова