Навіть не думайте! – Юлія Тимошенко застерегла владу від втілення Мінських угод

Виконання Мінських угод є фактично державною зрадою. Щоб впоратися з викликами, які постали останнім часом, Україні потрібно стати сильною: припинити штучний соціально-економічний геноцид усередині країни, а також вимагати виконання Будапештського меморандуму, який захистить територіальну цілісність.

Таке переконання висловила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко на своїй Фейсбук-сторінці.

«Очевидно, що Київ знову намагаються примусити до виконання неприйнятних Мінських домовленостей. Скажу зрозумілою мовою – навіть не думайте!» – застерегла Юлія Тимошенко.

Вона вкотре наголосила, що реалізація Мінських домовленостей стане державною зрадою та замахом на саме існування країни.

«Українці цього ніколи не допустять і не пробачать. І політичний притулок в Росії засвітить не лише тим, хто організував підписання ганебних угод із терористами, а й тим, хто ризикне їх втілити», – вважає лідерка «Батьківщини».

На її думку, відновлення територіальної цілісності та миру можна досягти через примус всіх підписантів до виконання Будапештського меморандуму та негайне припинення штучного соціально-економічного геноциду, який триває останні вісім років.

«Щоб вижити, Україна просто зобов’язана стати сильною в усіх вимірах. І так буде! Зрозуміло, вже не з цією владою. Слава Україні!» – резюмувала Юлія Тимошенко.

Нагадаємо, лідерка «Батьківщини» вважає першочерговим завданням для України – вийти з пастки Мінських домовленостей. А для цього варто використати надані Будапештським меморандумом гарантії, які допоможуть організувати дієві переговори, а також створити Уряд національної єдності, що зміцнить державу зсередини.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова