Народні депутати від «Батьківщини» відстоюють права найманих працівників

У середу, 21 квітня, з приміщення Конфедерації вільних профспілок України пройде онлайн пресконференція на тему: «Вас звільнено! Влада передає всі права роботодавцям».

Учасниками заходу будуть члени фракції «Батківщина»:

Михайло Волинець, голова Конфедерації вільних профспілок України, віцепрезидент Міжнародної конфедерації профспілок, Валентин Наливайченко, секретар Комітету з питань інтеграції з ЄС Верховної Ради України, а також профспілкові лідери України, Грузії та Білорусі.

Пряма трансляція пресконференції розпочнеться о 12:00 за київським часом на офіційній сторінці голови Конфедерації вільних профспілок України Михайла Волинця. Поставити запитання можна у коментарях до трансляції, а також за телефоном пресслужби 050 153 87 52.

Довідково:

У Верховній Раді минулого тижня зареєстровано одразу два законопроєкти –

13 квітня 2021 р. №5371 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо спрощення регулювання трудових відносин у сфері малого і середнього підприємництва та зменшення адміністративного навантаження на підприємницьку діяльність» за поданням народного депутата України Галини Третьякової та кількох десятків інших (всього 62 особи) і 16 квітня – №5388 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо дерегуляції трудових відносин», розроблений Мінекономіки і підтриманий урядом.

Цими двома законопроєктами пропонується внести докорінні зміни у чинне трудове законодавство України. Замість законодавчо закріплених і усталених в усьому цивілізованому світі стосунків між роботодавцем і найманим працівником на основі соціального діалогу та забезпечення належних противаг і запобіжників для захисту прав трудящих пропонується змінити їх принципом: «Усі права – роботодавцю, а працівників – лише покірне виконання обов’язків». Впровадження в Україні у ХХІ столітті рабовласницького ладу подається під виглядом збільшення інвестиційної привабливості країни. При цьому представників влади не турбує, що запропоновані зміни порушують не лише принципи та положення, гарантовані Конституцією України, а й вимоги основоположних міжнародних правових актів, зокрема Загальної декларації прав людини, Міжнародного пакту про економічні, соціальні і культурні права, Європейської конвенції з прав людини, Міжнародного пакту про громадянські і політичні права, конвенцій та рекомендацій Міжнародної організації праці та інших.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова