Нам потрібно об’єднатися та негайно провести перевибори, – Юлія Тимошенко

В Україні не існує альтернативи об’єднанню людей проти політики чинної влади та висловлення жорсткого ультиматуму про дострокові вибори.

Про це сьогодні заявила лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко на прес-конференції у Харкові.

«Якщо хтось думає: нехай ще трохи попрацюють, мовляв, війна, – так у нас війна, тому що вони при владі! Війна для них – це найбільший бізнес, який був у їхньому житті», – сказала вона.

До того ж парламентар повідомила, що має намір передати до НАБУ матеріали про продаж броньованих морських катерів, які виготовляє «Ленінська кузня» на фронт.

IMG_6485

«Це куди, на річку Козинку вони постачають ці катери на фронт? Де у нас там море? Ці броньовані катери набагато кращої якості коштують максимум 1,5 млн дол., а українській армії продають за 18 млн дол. з кузні. Це тільки один приклад з тисячі про бізнес на війні», – обурилася Юлія Тимошенко.

Політик також озвучила план «Батьківщини» – змінити стратегію чинної влади на 180 градусів і розпочати інші процеси життя країни.

«Коли у президента є 3% абсолютної довіри, в уряду – 2% і 1% у парламенту, тоді потрібно негайно проводити перевибори. У світі не існує інших демократичних процедур, які би могли реально дати відповідь на це питання», – переконана народний депутат.

За її словами, сьогодні всі політичні сили в Раді, окрім «Батьківщини», заявляють про те, що «дострокові вибори – це велике зло, що означає віддати країну окупантам».

«У мене тоді запитання: чому під час окупації вони проводили дострокові президентські й парламентські вибори і не було жодних питань?» – нагадала Юлія Тимошенко.

На її переконання, немає іншого виходу, ніж дострокові президентські і парламентські вибори.

«Якщо вони ще два роки так «реформуватимуть» країну, то потім нам не буде що збирати», – зауважила політик.

Лідер «Батьківщини» також зауважила, що очолювана нею політична сила, розуміючи, що відбувається в країні, вийшла з коаліції з чіткою заявою: політика, яка здійснюється цією владою, немає нічого спільного з європейськими реформами і з відродженням України.

«Зараз я бачу своїм завданням єднання всієї країни! Нам потрібно перегорнути всі сторінки в минуле, донести до людей правду, об’єднати всіх, хто не в зграї чинної влади, і негайно провести вибори. Якби в нас був президент, він би вийшов і сказав: я оголошую дострокові вибори для того, щоб підтвердити підтримку українського народу тих реформ, які я проводжу як президент. Але цього ніколи не буде зроблено і тому тільки під тиском їх можна примусити піти на дострокові вибори», – впевнена вона.

Юлія Тимошенко також додала, що перезавантаження країни має супроводжуватися ухваленням нової Конституції, яка чітко закріпить права українських громадян та можливість впливати на життя країни та дії влади, яка змінить систему правосуддя та встановить дієвий контроль над всіма гілками влади.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова