Наглядові ради мають боротися з корупцією, а не очолювати її, – Валентин Наливайченко

ТСК в парламенті має розслідувати зловживання членів Наглядової ради «Укрзалізниці», зокрема, невиправдані розтрати грошей на авіаперельоти та відпочинок.

Про це написав на своїй сторінці у Facebook народний депутат від «Батьківщини» Валентин Наливайченко.

«Бенкет під час чуми! Поведінка членів Наглядової ради «Укрзалізниці» – вершина цинізму та неповаги. На авіаперельоти семи людей УЗ витратила понад 5 мільйонів гривень. На харчування – ще майже два мільйони», – обурився політик.

Парламентар також повідомив, що Наглядова рада УЗ «має у своєму розпорядженні цілий теплохід, на якому «відпочиває» і творить свої оборудки».

«Кожен такий рейс коштує майже 700 тисяч наших з вами грошей! Найдорожче віскі, сигари й розкішні фуршети за 200 тисяч гривень – так проходять рейси цього теплоходу. Це відбувається у той час, як потяги «Інтерсіті» сходять з поламаних рейок, а іноземці (який сором!) – самі миють вікна у потягах», – наголосив Наливайченко.

Парламентар також нагадав, що члени Наглядової ради «Укрзалізниці», заплямовані корупційними й лобістськими скандалами, отримують сотні тисяч гривень зарплати.

«Сподіваюсь, Тимчасова слідча комісія, яку створила Верховна Рада, викриє всі службові порушення цих «небожителів». І вони «попливуть» відбувати свої законні тюремні терміни. Наглядові ради мають боротися з корупцією, а не очолювати її!» – підсумував Валентин Наливайченко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова