Надія Савченко: Я зроблю все можливе, щоб повернути живими наших хлопців додому

Народний депутат від «Батьківщини» Надія Савченко буде робити все можливе, щоб живими повернути додому українців, які перебувають у полоні на окупованих територіях.

Про це вона заявила на своїй прес-конференції за підсумками робочої поїздки на Схід України.

«Я буду говорити про це на кожному кроці. Я готова говорити з кожним, і з ворогом, і з другом, для того, щоб матері повернули своїх дітей додому, щоб держава повернула їх цілими і неушкодженими», – сказала народний депутат.

Надія Савченко наголосила, що зараз є три майданчики для визволення українців з російського полону.

«Перший – на рівні «держава – держава», це переговори між президентами. І саме на цьому рівні зараз потрібно визволяти наших хлопців-політв’язнів. Другий майданчик – на рівні законодавчих органів в Україні, СБУ, і так само створених судочинних органів в окупованих територіях. Третій майданчик – визволення після гарячого бою хлопців, які сидять у підвалах», – уточнила вона.

Савченко переконана: «З усіх цих майданчиків треба визволяти людей!».

«Я не можу говорити на рівні президентському, міждержавному, але як народний депутат я готова говорити на двох інших рівнях», – вважає парламентар.

_APX1819

Коментуючи реакцію на учорашнє інтерв’ю для «Радіо Ера», політик також зауважила, що її не лякає жодне слово, яке пересмикують журналісти.

Надія Савченко наголосила, що усім необхідно розуміти: «У нас іде війна з Росією, яка має довгу історію геноциду різних народів. Росія навчилася діяти безчесними методами! Зараз вона продовжує це робити в Україні».

Після поїздки на Схід України льотчиця також розповіла, що побачила на власні очі: «Чим ближче до лінії першого рубежу, тим більше там патріотів, більше хлопців, які готові йти в бій і не здавати Україну».

«Там вже давно нема такої кількості «ополченців», як вони себе називають. За ними стоїть друга-третя лінія, і це добре озброєне російське військо. Це агресія Росії проти України! Це може бути ще початком дуже жорстокої війни», – додала Савченко.

За словами народного депутата, для неї дуже важливо було зрозуміти, що зараз відбувається в АТО.

«Як народний депутат я хотіла побачити людей, настрої, перевірити корупцію в зоні АТО. Я буду подавати депутатські запити і буду боротися з корупцією в армії, особливо в час війни!» – запевнила член фракції «Батьківщина».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова