Надія Савченко вперше побувала у Верховній Раді

Сьогодні народний депутат від «Батьківщини» Надія Савченко побувала в парламенті, де вперше побачила своє робоче місце.

Про це розповів колега її по фракції Іван Крулько.

_APM0310

«Я показував їй залу парламенту, кулуари, як записуватися на виступ, її робоче місце. Надю цікавило, які кнопки для чого натискаються, куди заходити, де давати коментарі. Зокрема, як пройти до її робочого кабінету в комітеті. Показав, де знаходиться кабінет голови Верховної Ради», – розказав подробиці народний депутат.

_APM0601

Також Крулько зауважив, що разом з Савченко до парламенту приїхали працівники секретаріату «Батьківщини», помічники Надії та її сестра Віра.

_APM0573

«Наша команда буде у всьому допомагати Надії. Зокрема, покажемо як писати звернення, запити, даватимемо поради. Ми готові завжди підтримати нашу колегу!» – запевнив член фракції «Батьківщина».

_APM0194

Сьогодні ж на прес-конференції в Києві народний депутат Надія Савченко висловила свою вдячність партії «Батьківщина» за те, що ця політична сила взяла її у список, за яким вона і стала народним депутатом України.

Вона також повідомила, що ініціюватиме створення міжнародного комітету з питань звільнення українських в’язнів та окупованих територій України.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова