Надія Савченко внесла до Верховної Ради свій перший законопроект

Народний депутат від фракції «Батьківщина» Надія Савченко, яку незаконно утримують в російському СІЗО, внесла до Верховної Ради України свій перший законопроект.

Про це повідомив у Facebook один з її захисників Ілля Новіков.

У відповідному документі йдеться про те, щоб зараховувати засудженим день в СІЗО за два дні в колонії.

«Добра новина для України. Депутат Надія Савченко внесла до Верховної Ради свій перший законопроект – про те, що для засуджених день в СІЗО зараховується за два дні в колонії. Зараз вони йдуть по рівному курсу. Це і не гуманно, і не справедливо. Місяці в чотирьох сирих стінах ізолятора без повітря даються набагато важче, ніж навіть суворий режим зони», – написав Ілля Новіков.

За його словами, в Росії аналогічні проекти вже не раз вносилися на розгляд до Держдуми, але так і не були прийняті.

«У депутатів Ради з’явився шанс доказати, що вони з іншого тіста. Сподіваюсь, ім’я Савченко допоможе подолати опір системи. Якщо хтось з політиків має моральне право висловлюватися щодо цього, то це саме вона», – зауважив адвокат.

Зазначимо, що проект Закону «Про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо удосконалення порядку віднесення судом строку попереднього ув’язнення в строк покарання)» зареєстрований у парламенті 5 листопада під номером 3413.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова