Надія Савченко перебуває у важкому стані, – Юлія Тимошенко

Стан здоров’я народного депутата від «Батьківщини» Надії Савченко після сухого голодування значно погіршився.

Про це повідомила лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко під час мітингу-пікету на підтримку української льотчиці, що пройшов під посольством РФ у Києві.

Голова партії повідомила, що сьогодні після спілкування з адвокатами Надії стало відомо про погіршення її самопочуття.

«Сьогодні на суді Надія була в дуже важкому стані: у неї набрякли ноги, потріскали губи, організм зневоднений. За одну ніч ця героїчна жінка схудла на більш ніж 4 кг», – додала Юлія Тимошенко.

Політик також наголосила: «Катування, яке застосовувалось до Надії Савченко, є безпрецедентним за своєю жорстокістю, але українка тримається. Вона не здає свої позиції і не відступає!»

Тимошенко  зауважила, що зі слів адвокатів Кремль не допустить, щоб Надія позбавила себе життя і тому в СІЗО отримали вказівку годувати її примусово.

«Але Надя категорично відмовляється від примусового годування, від примусових крапельниць та ін’єкцій», – зазначила лідер «Батьківщини».

IMG_8567

Політик вкотре наголосила: «Ми підтримуємо Надію всім серцем в її боротьбі проти окупантів, проти агресорів, проти Путіна і проти Кремля».

Окрім того, голова фракції з обуренням повідомила, що народних депутатів, які вилетіли на суд разом з мамою і сестрою Наді Савченко, затримали у Москві, внаслідок чого вони не встигли на літак.

«Уже не вперше народних депутатів від «Батьківщини» Кремль не пускає на суд до Надії. Але я хочу сказати, що ми з нею завжди поряд і ми віримо, що її мужність і незламність допоможе всьому світлові перемогти путінізм», – запевнила Тимошенко.

Сьогодні на мітинг-пікет до російського посольства  у Києві вийшли сотні громадян. Люди тримали у руках плакати з вимогою звільнити Надію Савченко.

IMG_8528

Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко вже звернулась із закликом до всього світу, до лідерів усіх західних демократичних країн докласти максимум зусиль для звільнення Надії Савченко.

Нагадаємо, сьогодні українська льотчиця проголосила у ростовському суді заключне слово.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова