На Одещині «Батьківщина» укотре перемогла на виборах в ОТГ

За попереднім підрахунком голосів, «Батьківщина» вкотре перемогла на виборах в ОТГ в Одеській області.

Зокрема, на виборах голови Окнянської селищної громади перемагає представник партії «Батьківщина» Олег Бєлоус.

Окрім того, з 26 депутатів ради новоутвореної громади, попередньо 20 обрано від політичної сили Юлії Тимошенко. Це становить 80% серед депутатів, висунутих партіями, передає прес-служба Одеського обласного партосередку.

За словами Олега Бєлоуса, переможний результат на цих виборах ще раз підтверджує той факт, що люди довіряють лише «Батьківщині».

«За роки роботи депутатом різних рівнів я завжди працював в інтересах людей. І та довіра, яку сьогодні висловила мені громада, ще раз підтверджує, що «Батьківщина» – єдина політична сила, що здатна змінити країну. Попереду у нас багато роботи, але ми в силах змінити все», – зазначив Олег Бєлоус.

Окрім того, у Любашівській ОТГ «Батьківщина» отримала 10 депутатських мандатів, а в Кілійській міській громаді представляти «Батьківщину» будуть  7 депутатів.

Загальний результат, отриманий представниками «Батьківщини» серед усіх кандидатів, що висувались від партій – 48,4%. Це є кращим показником серед інших політичних сил.

За словами очільника «Батьківщини» Одещини Олега Радковського, щоденна та кропітка робота депутатів на місцях дає свої результати: люди бачать, як змінюється їхнє село, селище або місто, будуються нові дорого, створюються робочі місця – розвивається Одещина.

«Чергова перемога на виборах до об’єднаних громад, вкотре підтверджує довіру людей до «Батьківщини». Вибори є кращим показником будь-яких  рейтингів та опитувань, бо люди голосують за своє майбутнє та майбутнє своїх дітей. Тому я впевнений, що наша команда виправдає отриману довіру та разом ми збудуємо сильну та процвітаючу Україну!» – наголосив Олег Радковський.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова