На сайті «Батьківщина» запрацював спеціальний розділ «Справедливі тарифи»

На сайті партії «Батьківщина» запрацював новий розділ «Справедливі тарифи», який містить інформацію про те, скільки насправді коштує газ і хто наживається на несправедливих тарифах.

Розділ доступний за переходом з основного сайту «Батьківщини» або за прямим посиланням http://taryfy.net.

«Справедливі тарифи», насамперед, мають на меті відповісти на питання, як зробити ціни на комунальні послуги справедливими. Тут можна знайти вичерпну інфографіку щодо газових потреб населення, споживчих витрат і, що важливо, спрямування вітчизняного газу на потреби споживачів.

По-друге,  на сайті можна переглянути підбірку відео про причини завищення ціни на газ для громадян та реальні кроки, які «Батьківщина» вже зробила для вирішення цієї проблеми.

Також «Справедливі тарифи» надають думки експертів у сфері ЖКГ, які в один голос стверджують, що люди переплачують за газ і пов’язані з ним комунальні послуги.

Окрім того, у новому розділі можна знайти програму дій партії «Батьківщина», реалізація якої дозволить встановити справедливу ціну на житлово-комунальні послуги.

Нагадаємо, що лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко ініціювала створення петиції до Президента України з вимогою встановити справедливі тарифи на житлово-комунальні послуги.

Підписати петицію можна за цим посиланням або відкривши на сайті партії «Батьківщини» спеціальний розділ «Справедливі тарифи».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова