На Полтавщині готується масштабна фальсифікація з виборчими бюлетенями, – заява Полтавської обласної організації ВО «Батьківщина»

Полтавська обласна організація ВО «Батьківщина» глибоко стурбована ганебними фактами, що свідчать про підготовку масштабної фальсифікації результатів виборів, які відбудуться 25 жовтня 2020 року.

Відповідно до подання голови обласної виборчої комісії, на Полтавщині надруковано на 5% бюлетенів з виборів до Полтавської обласної ради більше від потреби за кількістю виборців. При цьому законодавство допускає друк не більше, ніж 0,5% бюлетенів від загальної чисельності виборців. Тобто – за законом 5 000, натомість віддруковано 50 000!

Тобто голова ОВК свідомо порушила норми закону, вже підписуючи відповідне подання у друкарню.

Така кількість зайвих бюлетенів є передумовою і свідченням можливої фальсифікації виборів у масштабах Полтавської області. Це задумано конкретною політичною силою, представником якої є голова обласної територіальної виборчої комісії Людмила Сердюк, і вказівки якої вона виконує.
Акт за цим фактом поданий у ЦВК і зареєстрований у суботу, 24 жовтня, о 13-ій годині.

Це не перша скарга на дії голови ОВК, яка систематичного порушує вимоги виборчого законодавства, що проявляється у цинічному невиконанні нею рішень виборчої комісії.

З приводу вищезазначеного звертаємося до представників правоохоронних органів з вимогою негайно відреагувати на протизаконні дії голови ОВК, які мають отримати правову оцінку.
Зайві бюлетені повинні бути негайно вилучені з дільничих комісій. Також мають бути встановлені особи, причетні до оборудки друку зайвих бюлетенів.

Цей факт має бути широко оприлюднений для того, щоб запобігти подібним ганебним ситуаціям в майбутньому.

Водночас звертаємося до представників «Довіри» та партії «Солідарність жінок України», які делегували Людмилу Сердюк на посаду голови ОВК, та  до інших політичних сил, які беруть участь у виборчому процесі, – проведімо ці вибори максимально прозоро, чесно, винятково в правовому полі. Адже нечесна гра, тиск та спроби підготовки махінацій з виборчими бюлетенями свідчать тільки про слабкість та невпевненість у результаті!

Пресслужба Полтавської обласної організації ВО «Батьківщина».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова