На Одещині «Батьківщина» перемогла в семи громадах

На місцевих виборах, що відбулись 25 жовтня цього року, «Батьківщина» Одещини, за попереднім підрахунком голосів на сьогодні, отримала перемогу в таких громадах:

Іванівська ОТГ – кандидат на голову громади від «Батьківщини» Віктор Лобач, який очолював громаду з дня її утворення протягом останніх років — отримав 79,84 % підтримки виборців. Депутатський корпус громади на 95,45% складатиметься з представників «Батьківщини».

Великобуялицька ОТГ – кандидат на голову громади Радославов Ілля, що висувався за підтримки «Батьківщини» – переміг усіх конкурентів. Депутатський корпус громади на 50% складатиметься з представників «Батьківщини».

Зеленогірська ОТГ – кандидат на голову громади Володимир Калкатін від «Батьківщини» – переміг усіх конкурентів. Депутатський корпус громади на 70% складатиметься з представників «Батьківщини».

Вилківська ОТГ – кандидат на голову громади Іванов Матвій, що висувався за підтримки «Батьківщини» – переміг усіх конкурентів з результатом 55,5%. Депутатський корпус громади на 17,5% складатиметься з представників «Батьківщини».

Ананьївська ОТГ – кандидат на голову громади Юрій Тищенко, від «Батьківщини» – переміг усіх конкурентів з результатом 32%. Депутатський корпус громади на 27% складатиметься з представників «Батьківщини».

Окнянська ОТГ – кандидат на голову громади Олег Бєлоус, від «Батьківщини» – переміг усіх конкурентів з результатом 43%. Депутатський корпус громади на 19% складатиметься з представників «Батьківщини».

Березівська ОТГ – кандидат на голову громади Валерій Григораш, що висувався за підтримки «Батьківщини» – переміг усіх конкурентів з результатом 90%. Депутатський корпус громади на 33% складатиметься з представників «Батьківщини».

Варто зазначити, що «Батьківщина» здобула перемогу на виборах до Ужгородської міської ради.

Крім того, на Хмельниччині діючий міський голова Деражнянської ОТГ Андрій Ковпак вдруге здобув перемогу на виборах.

На Волині «батьківщинівець» учетверте очолив сільську громаду. Так, на місцевих виборах за керівника Володимир-Волинського районного партосередку ВО «Батьківщина» В’ячеслава Католика, який балотувався на посаду голови Зимнівської ОТГ, проголосувало 80% виборців.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова