На Миколаївщині здійснено черговий напад на оселю депутата від «Батьківщини»

На будинок депутата Вознесенської міської ради від ВО «Батьківщина» Юрія Кондратенкова здійснено черговий напад.

Про це повідомила прес-служба Миколаївської обласної парторганізації.

Зловмисники намагалися підпалити приватний будинок представника «Батьківщини», закидавши його пляшками з горючою сумішшю.

Окрім того, 27 травня будівлю цього ж депутата міськради обстріляли з вогнепальної зброї та залишили біля будинку поминальний вінок.

У місцевій «Батьківщині» обурені: незважаючи на явні ознаки злочину, правоохоронці не здійснили відповідних слідчих дій і не виявили зловмисників.

Сам Юрій Кондратенков убачає в діях зловмисників лише політичний мотив, пов’язаний із його депутатською діяльністю.

Очолюючи депутатську комісію із законності та правопорядку в міській раді, будучи одним із лідерів опозиційних сил у Вознесенську, депутат Кондратенков своєю принциповою позицією в міській раді заважає місцевим корупціонерам.

«Миколаївська «Батьківщина» вкотре звернулася до правоохоронних органів з вимогою розпочати дієві слідчі дії щодо погроз депутату Вознесенської міської ради, знайти та притягнути до відповідальності правопорушників», – зазначив перший заступник голови Миколаївської обласної парторганізації Олег Кравець.

Політик переконаний: через те, що Юрій Кондратенков є депутатом від ВО «Батьківщина», влада та правоохоронні органи спускають на гальма цю справу.

Нагадаємо, Юлія Тимошенко закликала припинити політичні репресії проти опозиції, зокрема, щодо членів партії «Батьківщина».

«Політичні репресії в Україні досягають апогею. Проти двох третин керівників обласних партійних організацій «Батьківщини» порушені кримінальні справи, обшуки відбуваються у всіх наших партійців, які мають лідерські позиції в регіонах. Людей залякують, обшукують, порушують кримінальні справи, вимагають вийти з партії «Батьківщина». Я не пам’ятаю такого навіть у найгірші часи», – заявила парламентар.

Перший заступник керівника фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв також закликав чинну владу не йти шляхом Януковича й припинити політичні репресії проти опозиції.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова