На Львівщині лікар виписувала фальшиві довідки для голосування вдома

На Львівщині лікар зізналася, що виписувала фальшиві довідки для виборців, аби вони мали змогу проголосувати індивідуально за місцем перебування.

Про це інформує прес-служба Львівської обласної парторганізації ВО «Батьківщина».

На двох виборчих дільницях селища Меденичі Дрогобицького району, де 23 грудня відбулися вибори до місцевої ради ОТГ, зафіксували 79 заяв від виборців про необхідність голосування на дому.

Як повідомив депутат Львівської облради від ВО «Батьківщина» Ярослав Качмарик, лікар особисто написала заяву на ім’я голови ДВК, що «довідки були незадовільно оформлені через велику кількість звернень хворих дітей та дорослих» і просить визнати їх недійсними.

«На виборчих дільницях зареєстровані скарги від спостерігачів, зокрема ВО «Батьківщина», у яких просять членів ДВК визнати недійсним голосування на дому. У відсотковому відношенні це щонайменше 5% усіх зареєстрованих виборців, що може суттєво вплинути на остаточний результат», – зазначив Ярослав Качмарик.

За його словами, на дільницях інших населених пунктів з аналогічною кількістю виборців було зареєстровано не більше двох заяв про голосування на дому.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова