На Луганщині представниця «Батьківщини» стала старостою села Новочервоного

29 квітня відбулися вибори старости в селі Новочервоне Нижньодуванської ОТГ, що на Луганщині. За попереднім підрахунком голосів, впевнену перемогу здобула кандидат від «Батьківщини» Олена Сучок – 63% виборців віддали за неї свої голоси.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Луганської обласної партійної організації.

Перший заступник голови обласного партосередку Олександр Романовський висловив подяку всім мешканцям Новочервоного, які повірили команді «Батьківщини» та не піддалися на чергові порожні обіцянки чинної влади.

«Олена Сучок довела свою спроможність працювати задля села на посаді депутата, вона буде ефективним старостою!» – сказав він.

Олександр Романовський також подякував команді Рубіжанської зональної парторганізації Луганської області, яка допомагала Олені Сучок формувати програму, проводити агітаційну кампанію, а в день виборів зберегла кожен голос, відданий за представницю «Батьківщини».

Перший заступник голови обласного партосередку відзначив внесок у перемогу Олени Сучок народного депутата Олексія Рябчина, який приїжджає в такі віддалені села, як Новочервоне, і не словами, а справами допомагає людям.

«Сьогодні ми бачимо реальний результат роботи команди «Батьківщини» й на Луганщині, і в Україні! Без адмінресурсу, без підтримки президентської вертикалі на місцях, попри тиск, штучні перешкоди та дезінформацію! Це дає впевненість у тому, що президентські вибори пройдуть в один тур і ми побачимо впевнену перемогу нашого лідера – Юлії Тимошенко. А опорою їй будуть депутати та голови в об’єднаних територіальних громадах. Разом ми відбудовуватимемо та розвиватимемо Україну», – наголосив Олександр Романовський.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова