На Черкащині спостерігачі фіксують порушення виборчого законодавства

У Чигирині, що на Черкащині, на одній із виборчих дільниць голова комісії винесла за межі дільниці списки осіб, які голосуватимуть вдома.

Як повідомляє прес-служба Черкаської обласної парторганізації, зафіксував це порушення спостерігач від «Батьківщини».

«Коли я зайшов до приміщення, то побачив, що голова комісії разом із довіреною особою одного з кандидатів на голову ОТГ дивляться списки, щось звіряють і відмічають «галочками». Також у них були заяви від осіб, які голосують на дому, і довідки лікаря», – розповів спостерігач.

Він повідомив, що складено відповідну заяву і на місце події викликали поліцію.

Спостерігач зазначив, що буде складений акт про порушення і вони домагатимуться, аби під час підрахунку голосів не враховували голоси людей, які голосували вдома.

Окрім того, у селищі Суботів Чигиринського району із запізненням було відкрито дільницю, а в селі Коврай Золотоніського району (Плешканівська ОТГ) зафіксовано підвіз виборців із сусіднього хутора Леонівщина до дільниці.

У Канівському та Золотоніському районах спостерігачі зафіксували заяви виборців для голосування вдома, роздруковані на принтері. За законом, вони мають бути написані власноруч.

Нагадаємо, саме на Черкащині проходить найбільша кількість виборів в Україні – до 27 ОТГ. Усього тут мають проголосувати понад 100 тисяч виборців.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова