Молодь ЄНП затвердила резолюцію «Батьківщини Молодої» щодо посилення російської агресії на Сході України

У п’ятницю, 10 лютого, Конгрес Молоді Європейської народної партії, який проходить у Римі, ухвалив спільну резолюцію «Батьківщини Молодої» та «Молоді Демократичного альянсу» щодо ескалації російської агресії на Сході України.

Відповідний документ закликає міжнародні організації та національні парламенти європейських країн засудити чергове посилення російської агресії на Сході України, зокрема в Авдіївці, а також закликає країни-члени ЄС посилити політичний та дипломатичний тиск на Росію для того, щоб зупинити небезпечну ескалацію на Донбасі та відновити суверенітет і територіальну цілісність нашої держави.

IMG_9095

«Сьогодні ми переконались у стійкій позиції Молоді ЄНП щодо російської збройної агресії проти України. Важливо продовжувати активну роботу на міжнародній арені та аргументовано доводити світу участь російських військових у злочинах на окупованих територіях України», – сказала Анжеліка Іванова, представник «Батьківщини Молодої» у YEPP, що бере участь у Конгресі.

Зазначимо, що Конгрес Молоді ЄНП проходить з 7 до 11 лютого у Римі. Основна тема заходу – «Популізм у Європі: виклики та загрози».

Нагадаємо, Молодь Європейської народної партії – молодіжна організація Європейської народної партії, що об’єднує понад 48 молодіжних політичних організацій з понад 35 країн Європи.

«Батьківщина Молода» з 2011 року є членом Молоді ЄНП та бере активну участь у діяльності найбільшої в Європі молодіжної політичної організації.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова