Молодь ЄНП ухвалила резолюцію «Батьківщини Молодої» щодо збереження транзиту газу через Україну до ЄС

Рада молоді Європейської народної партії ухвалила на черговому засіданні у Відні резолюцію «Батьківщини Молодої» щодо посилення енергетичної безпеки в Європі та збереження України як основного транзитера російського природного газу до країн ЄС.

Цим документом Рада молоді ЄНП закликає Єврокомісію посилити співпрацю України та ЄС у сфері енергетичної безпеки та запобігти потенційним ризикам реалізації проектів будівництва транзитних газових шляхів в обхід нашої держави, зберегти українську газотранспортну систему як основний транзитний шлях для країн ЄС та підтримати транзит рентабельного рівня обсягів газу через Україну.

Молодь ЄНП також закликає країни-члени ЄС переглянути економічну доцільність додаткових трубопроводів між ЄС та Росією в контексті планового зниження споживання природного газу країнами ЄС відповідно до Паризької кліматичної угоди.

«Резолюція під назвою «Енергетична безпека Європи: надійне постачання газу до країн-членів ЄС» викликала доволі великий резонанс та бурхливе обговорення учасниками засідання. Постачання російського газу до країн ЄС через Україну завжди викликало достатньо контроверсійні позиції членів ЄС. Тому ухвалення не було легким завданням. Я дуже радий, що мені все ж таки вдалось знайти більшість на підтримку українських інтересів в енергетичній галузі», – сказав за результатами засідання міжнародний секретар «Батьківщини Молодої» Олександр Афанасьєв.

Ухваливши цю резолюцію, молодь ЄНП показала свою солідарність з нашою країною, захищаючи український інтерес, тим самим запобігаючи монополізації Росією газотранспортних шляхів з ЄС. Це неодмінно сприятиме посиленню енергетичної безпеки в Європі та зміцненню партнерських відносин ЄС та України в енергетичній галузі, вважають у «Батьківщині Молодій».

Нагадуємо, ГО «Батьківщина Молода» – є повноправним членом Ради молоді Європейської народної партії. Ця організація об’єднує найбільш потужні партійні молодіжні організації християнсько-демократичного блоку з 39 країн по всій Європі.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова