Міжнародного секретаря «Батьківщини Молодої» Олександра Афанасьєва обрано віцепрезидентом Молоді Європейської народної партії (YEPP)

З 16 по 18 червня понад 150 молодих людей, що представляють понад 40 молодіжних організацій з усієї Європи, зібралися у Бразі (Португалія) на XIV конференції YEPP (Молоді Європейської народної партії) під назвою «Дорога вперед: Готовність до 2024 року».

Конференція була присвячена, зокрема, майбутньому правоцентристів, економічним та екологічним трансформаціям в напрямку екологічно чистих технологій та геополітичному становищу Європи у світі.

Під час заходу також відбулися вибори нового правління YEPP на 2023-2025 роки, яке переформатує молодіжну політику на наступні роки. Одним із віцепрезидентів Молоді Європейської народної партії став міжнародний секретар ГО «Батьківщина Молода» Олександр Афанасьєв.

Нагадаємо, Молодь Європейської народної партії – молодіжна організація Європейської народної партії, що об’єднує понад 48 молодіжних політичних організацій з понад 35 країн Європи.

«Батьківщина Молода» з 2011 року є членом Молоді ЄНП та бере активну участь у діяльності найбільшої в Європі молодіжної політичної організації.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова