Михайло Волинець: Впровадження європейських соціальних стандартів забезпечить гідний рівень життя українських працівників

Парламентський Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів підтримав винесення на розгляд Верховною Радою України проєкт закону №2438 «Про внесення змін до Закону України «Про ратифікацію Європейської соціальної хартії (переглянутої)».

Напрацьований потужним депутатським колективом на чолі з Юлією Тимошенко законопроєкт передбачає запровадження такого рівня оплати праці, якого вистачатиме для забезпечення гідного рівня життя працюючим українцям та їхнім сім’ям.

«Кожна нова влада продовжує політику формування ринку дешевої робочої сили, не здійснюючи жодних кроків для виведення працюючих громадян із зони бідності, не забезпечуючи обіцяного Конституцією. То чому сьогодні не втілити передбачений Європейською соціальною хартією та гарантований нашою Конституцією рівень життя?» – наголосив народний депутат Михайло Волинець під час виступу на засіданні Комітету з питань соціальної політики та захисту ветеранів.

Політик зазначив, що ратифікація Україною Європейської соціальної хартії відбулася не повноцінно. Була виключена чи не головна норма документа, якою визнається право працівників на гідну винагороду, що не може бути нижчою за фактичний прожитковий мінімум.

«Як би не експериментували над українським законодавством «слуги народу», за Конституцією Україна соціальна держава. Ратифікація Європейської соціальної хартії у 2006 році стала знаковою подією утвердження нашого соціального курсу та європейського вибору. Тож треба довести до логічного завершення повну ратифікацію хартії та розпочати втілення передбачених її розділами стандартів», – резюмував Михайло Волинець.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова