Михайло Волинець: Трудове законодавство потрібно не віддаляти від стандартів ЄС, а максимально наближати

«Законодавство України в питаннях стандартів фінансового контролю, вільного переміщення працівників, інтелектуальної власності, СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ, захисту довкілля та клімату, а також законодавство у сфері сільського господарства та лову риби перебуває на ПОЧАТКОВОМУ рівні відповідності стандартам Євросоюзу…» – офіційний, оприлюднений сьогодні висновок Єврокомісії.

Можна сказати більше – протягом останніх 3-х років українське законодавство на замовлення роботодавців суттєво віддаляли від норм і стандартів Європейського Союзу. Про що, неодноразово говорив я особисто, наші профспілкові лідери Конфедерація вільних профспілок України (CFTUU) (КВПУ), Незалежна профспілка гірників України.

На що звертала увагу у своїх зверненнях до лідерів Європи, української влади протягом цих років, безпосередньо напередодні Саміту Україна – ЄС світова правозахисна громада – Європейська конфедерація профспілок, Глобальна спілка IndustriALL.

Тож, сподіваюсь, що під контролем наших європейських партнерів на шляху до членства України в ЄС, лобісти встановлення диктатури роботодавців будуть вимушені припинити свої шкідницькі дії. Що українським працівникам будуть повернуті й соціальні гарантії, і захист перед роботодавцем, і гідні своєчасні зарплати, і справедливе право на оздоровлення і відпочинок.

Михайло Волинець, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 3 лютого 2023 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова