Михайло Волинець: Не можна допустити встановлення рабських трудових умов для людей

Уявіть собі, що роботодавець говорить вам за кого проголосувати на виборах. 

А у підтвердження вимагає надати фото бюлетеня. Якщо ви не виконали волю шефа, не підтримали його кандидата – вас звільнять. Хоч сказавши це в обличчя, хоч надіславши електронного листа.

Такі можливості до майбутнього трудових відносин в Україні закладає сьогодні моновлада. У Верховній Раді зареєстровані одразу два законопроєкти № 5388 урядовий та № 5371, підписаний 62 «слугами народу» – відповідно до яких планують встановити диктатуру роботодавця.

Звісно автори приховують свої справжні наміри,  вдаючись, наприклад, до підміни понять. Урізання прав працівників називають «модернізацією». ЗАХИСТ працівника законами, відомствами, профспілками називають втручанням у відносини шеф – найманий працівник. Плюють в очі, кажучи, що то Божа роса.

Конфедерація Вільних профспілок України щоденно отримує листи від профспілкових організацій з різних регіонів України. Люди праці, трудові колективи попереряджають, що не допустять рабства на своїй землі!

Сьогодні отримали листа від імені профспілковців Кіровоградщини, ДП «Схід ГЗК».

«Якщо запропоновані зміни до законодавства будуть прийняті – роботодавці отримають більші можливості тиснути на працівника на підставі укладеного договору без можливості для працівника захистити свої права на підставі закону» – гірники-уранщики вимагають не допустити прийняття законопроєктів, зареєстрованих під номерами 5388 та 5371.

Михайло Волинець, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 22 квітня 2021 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова