Михайло Волинець: Не дозволимо обмежувати право українців на волевиявлення

Цього тижня Верховна Рада розглядатиме законопроєкт, який стосується кожного з нас – про організацію народовладдя, тобто референдуму.

Ігноруючи альтернативні пропозиції, в тому числі законопроєкт №2182 про референдум авторства Юлії Тимошенко, парламентська монобільшість нахабно стверджує, що їм вистачить голосів, щоб створити народовладдя за власним принципом та баченням.

А бачення у «слуг» таке, що процес організації та проведення референдуму спрямовується у крайнощі, які на практиці народовладдя якраз обмежуватимуть.

Максимально бюрократизована частина ініціювання. Настільки, що «народовладдя» не зможе бути реалізованим громадою чи громадською організацією без владного кришування.

Встановлюються невиправдано жорсткі обмеження щодо тем, які можуть бути винесені на референдум.

Забюрократизована процедура фінансового забезпечення організації та проведення референдуму.

Закладається механізм фальсифікації результатів волевиявлення народу через проведення референдуму онлайн, в електронному режимі.

Звісно, ми фракцією «Батьківщина» у парламенті вимагатимемо розгляду та голосування за наш проєкт закону та недопущення монобільшістю обмеження права українців на волевиявлення з важливих для України питань. Тим більше, на прикладі закону про землю, вже зрозуміло, наскільки цікава владі думка людей…

Михайло Волинець, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 16 червня 2020 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова