Михайло Волинець: Мусимо забезпечити право працівників на отримання зарплати навіть у випадку банкрутства підприємства

Депутати фракції «Батьківщина» на чолі з Юлією Тимошенко зареєстрували у Верховній Раді законопроєкт щодо внесення змін до Закону України «Про ратифікацію Конвенції Міжнародної організації праці № 173 1992 року про захист вимог працівників у випадку неплатоспроможності роботодавця» (№ 3332).

Документ спрямований на забезпечення права працівників на отримання заборгованої заробітної плати навіть при повній неплатоспроможності підприємства.

«До сьогодні урядом і народними депутатами було підготовлено чимало законопроєктів щодо задоволення вимог, які висунуті працівниками до свого роботодавця. Проте політичні процеси, постійні зміни урядів стали на заваді прийняттю таких документів. Сьогодні, коли тема банкрутства особливо гостра, цей закон має захистити права працівників. У роботодавця не може бути «об’єктивних причин», щоб не віддати людині зароблене», – наголосив один з авторів законодавчої ініціативи, народний депутат від «Батьківщини» Михайло Волинець.

Політик також переконаний, що ухвалення вказаного законопроєкту сприятиме приведенню вітчизняного трудового законодавства до європейських стандартів, виконанню Конвенції МОП та забезпечить гарантоване Конституцією України право громадян на достатній життєвий рівень і можливість заробляти на життя працею.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова