Михайло Волинець: Країні потрібен дієвий механізм збільшення надходжень до пенсійного фонду, державного та місцевих бюджетів

Комітет Верховної Ради з питань соцполітики одноголосно підтримав ініційований мною законопроєкт № 2724 щодо реструктуризації заборгованості зі сплати платежів з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Зараз ми маємо до 19 млрд загальної заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску, з них майже пів мільярда по державних вугледобувних підприємствах. Позитивне голосування за законопроєкт № 2724 забезпечить суттєве зростання надходжень до пенсійного фонду через збільшення надходжень ЄСВ, а також призведе до збільшення вливань до державного і місцевих бюджетів від податку з доданої вартості від реалізованих споживчих товарів і послуг, що будуть придбані коштом призначених страхових виплат.

Якщо коротко, документом пропонується надати можливість підприємствам-боржникам зі сплати ЄСВ провести реструктуризацію заборгованості, в період графіку погашення не утримувати пені й штрафи та списати ті пені й штрафи, що були утворені попередньо. Звісно, за умови ВЧАСНОЇ сплати поточних внесків та суворого дотримання графіку реструктуризованої заборгованості.

Михайло Волинець, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 6 квітня 2020 року.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова