Михайло Волинець: До справи захисту українців від антисоціальних законодавчих ініціатив долучилися в Організації об’єднаних націй

Зміна трудового законодавства на користь роботодавця. Обмеження проведення страйків та введення поняття локауту. Ліквідація соціального діалогу. До справи захисту українців від антисоціальних законодавчих ініціатив долучилися в Організації об’єднаних націй.

Спеціальний доповідач ООН з питань прав на свободу мирних зібрань та об’єднань Клеман Вуль надіслав листа уряду України із зауваженням, що «антипрофспілковий» законопроєкт №2681 суперечить міжнародним зобов’язанням України щодо забезпечення прав людини.

«Положення, які містяться в законопроєкті №2681 можуть поставити під загрозу реалізацію права на свободу об’єднань, в тому числі права на свободу об’єднання у профспілки» – йдеться в документі.

10 червня наші побратими з ГО «Трудові ініціативи» подали звернення до Спеціального доповідача щодо неприпустимості прийняття законопроєктів №2681 та №2682, які суттєво обмежують свободу на об’єднання в профспілки, підривають правові основи діяльності профспілок в Україні, а також звужують зміст та обсяг чинних трудових прав загалом.

Михайло Волинець, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 27 липня 2020 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова