Михайло Волинець: 5371. ВЕТУВАТИ. Неприпустимо реалізовувати

Конфедерація Вільних профспілок України закликає президента застосувати право ВЕТО щодо скандального закону (законопроєкт №5371) «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо спрощення регулювання трудових відносин у сфері малого і середнього підприємництва та зменшення адміністративного навантаження на підприємницьку діяльність» як до такого, що не відповідає статті 24 Конституції України та євроінтеграційному курсу нашої держави.

Нагадаю, що Верховна Рада підтримала встановлення диктатури роботодавця, ліквідацію соціального діалогу, проголосувавши за згаданий вище проєкт закону.

Напередодні до президента України із закликом ветувати закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо

спрощення регулювання трудових відносин у сфері малого і середнього підприємництва та зменшення адміністративного навантаження на підприємницьку діяльність» (реєстр. No 5371 від 13.04.2021 р.) звернулись лідери світових профспілок.

Крім іншого правозахисники зі світовим ім’ям просять центральну владу України забезпечити перегляд українського законодавства про працю за участю представницьких профспілок і з повною повагою до національного соціального діалогу та міжнародних зобов’язань України.

У свою чергу Міжнародна конфедерація профспілок і Європейська конфедерація профспілок готові своїм досвідом посприяти цьому процесу.

Михайло Волинець, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 1 серпня 2022 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова