Михайло Цимбалюк: За три тижні українці на виборах змінять владу

Чинна влада усвідомлює, що їй залишилося правити лічені дні, тому й намагається витягнути із кишень українців останнє. Цього разу вдалися до підвищення тарифів на електроенергію для населення – з 1 березня ще на 26%.

Про це у своєму блозі на сайті «Форпост» написав голова Львівської обласної парторганізації ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк.

За словами політика, чиновники виправдовуються, що фактично в Україні стартувала чергова енергореформа, згідно з ухваленим у квітні 2017 року Законом «Про ринок електроенергії».

«Виявляється, що це ще одне зобов’язання нашої країни щодо підписання Угоди про асоціацію з ЄС. А чи не багато ми кладемо на вівтар самопожертви? Влада намагається всіляко догодити європейським партнерам, але про добробут пересічного українця забуває», – наголосив Михайло Цимбалюк.

Очільник «Батьківщини» на Львівщині зазначає, що наступний крок – за нацією, яка повинна згадати, що, згідно з Конституцією, саме вона є єдиним джерелом влади в державі.

«Через три тижні на виборах ми власноруч маємо визначити своє майбутнє на найближчі п’ять років: чи хочемо, аби нашу витривалість і далі випробовували цинічним тарифомором, чи все ж дамо можливість новій владі на чолі з Юлією Тимошенко відновити розумний баланс між тарифами та нашими зарплатами, щоб потім не нарікати на долю, втікаючи на вимушені заробітки за кордоном», – підсумував голова Львівської обласної парторганізації.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова