Михайло Цимбалюк: Як захистити село від знищення?

ВО «Батьківщина» готується до розбудови держави

Напередодні під час робочої поїздки на Сокальщину Михайло Цимбалюк, голова Львівської обласної партійної організації ВО «Батьківщина», проаналізував діяльність чинної влади та запропонував альтернативні шляхи розвитку держави.

Про ЦВК

«Сьогодні у Верховній Раді України жваво обговорюється ситуація щодо подання Президентом кандидатур до ЦВК. Усім відомо, що більшість членів комісії вже близько двох років є нелегітимними. Так, при зміні складу ЦВК сталась колізія – Порошенко не вніс кандидатури від ВО «Батьківщина» хоч це і парламентська партія. Це говорить про те, що влада готується до виборного процесу шляхом втручання у ЦВК».

Про банківську систему

«Нині спостерігаємо, що банківська система держави знищена. Гонтарева представляє міжнародний олігархат і ми впевнені – вона понесе кримінальну відповідальність за свої вчинки. Ми бачимо, як знищена фінансова система держави, це, однозначно, заслуга Наталії Яресько, сьогодні вона вже в іншій державі продовжує політику знищення фінансових систем України. Виводяться кошти з економіки нашої держави, це свідчить про те, що долар є штучно завищеним з метою забрати у підприємств обігові кошти. Таким чином, економічне зростання досягає максимум 2.5%, попри те, що в 2013 році було 18% і це вважалось провалом. Такими темпами нам потрібно не менше 6 років, аби вийти на рівень економічного стану 2013 року».

Про медицину

«Пані Супрун, не громадянка України, яка перебуває на посаді в.о. Міністра охорони здоров’я, порушує усі терміни щодо виконання обов’язків згідно зі законодавством. За її правління, мільярди українських коштів скеровуються на закупівлю ліків через міжнародні медичні організації, які не потрапляють до нас. Проаналізувавши відсотки, ми можемо бачити, що за 2016 рік Україна отримала 60% проплачених ліків та вакцин, за 2017 – всього 30%, а кошти сплачені в повному обсязі. До того ж, ті ліки, які надходять, є неякісними».

Про міграцію

«Такими реформами уряд змушує громадян виїжджати закордон, це – реально геноцид. Зараз постає нагальна потреба зупинити відтік громадян з України. Юлія Тимошенко вже має плани, як це зробити. Це – програма не популістичного спрямування, а реальна, з розрахунками. Ми можемо стримати і повернути тих найздібніших лише тоді, коли створимо нормальні умови життя в Україні (банківська система, кредитування, умови для розвитку фермерства, доступні тарифи електропостачання, дороги, пенсії)».

Про ОТГ

«Ми чітко розуміємо, що Україні потрібна адміністративно-територіальна реформа, але той метод, яким чинна влада зараз це впроваджує, не є ефективним і ми проти нього. Сокальський район не є винятком. Тут результати соціально-економічного розвитку свідчать про те, що з року в рік іде спад. Тільки галузь сільського господарства є стабільною. Перспективний план розвитку був затверджений без думки громад. У Львівській області тільки третина ОТГ себе утримують, з часом же решта 70% «проситимуться до сильніших». Таким чином, центральна влада скинула все на плечі територіальних громад, пересварила людей, а сільські голови не зацікавлені у змінах. Цим самим вона веде політику знищення села. Так їм простіше забрати найбільше багатство і цінність – землю. Тому ми просимо людей не бути байдужими, бо якщо відсутня чітка ініціатива громади, тоді влада скористається цим та знищить всю інфраструктуру».

Про відповідальність

«Відповідальність – і політичну і юридичну – повинні понести всі, хто запросив до влади «нові обличчя». Вони поїхали з країни, а ми залишились зі своїми проблемами і з «діркою» в бюджеті. Треба відповідати за свої обіцянки. Важливо згадати і про повернення вкраденого у підприємців, що ВО «Батьківшина» планує зробити, прийшовши до влади. Суцільної реприватизації не буде, лише можливість створити інвестиційний клімат, але, при тому, ми запитаємо у кожного, хто в народу забрав підприємства за безцінь і став мільярдером (мова йде про «Обленерго», Облгази і т.д. – авт.), бо треба називати речі своїми іменами».

Михайло Цимбалюк, голова Львівської обласної партійної організації ВО «Батьківщина», WestNews, 21 травня 2018р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова