Михайло Цимбалюк: Влада свідомо доводить до збитковості лісову галузь

Нині мав досить довгу розмову з Олександром Ференцом, який все своє свідоме життя присвятив розвитку і збереженню лісів рідного краю. Саме він був один із тих, хто створював унікальний природний заповідник «Розточчя», що у Яворівському районі. 

Зокрема, розмовляли про реформування лісового господарства, роботу і стан військових лісгоспів і, на жаль, дійшли до невтішного висновку. Теперішня влада свідомо доводить до збитковості лісову галузь, аби таким чином продемонструвати неефективність держави як власника і передати це у приватні руки. Логічне питання – чиї це будуть «руки» і чи наскільки фахові, як це необхідно, бо чи не стане українське надбання – ліси, в такому випадку просто засобом для збагачення окремих людей. А простим українцям потрібно буде просити дозволу, щоб піти до лісу за грибами, ягодами або ж прогулятися. Однозначно, що ці «руки» будуть чужі, які навіть найменшого уявлення не мають як садити ліс, його оберігати та розвивати.

Дякую Олександру Ференцу за терпіння та мужність й впевнений з такими фаховими людьми, справжніми лісівниками, як він, у нас все буде добре.

Михайло Цимбалюк, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 12 січня 2022 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова