Михайло Цимбалюк: Влада готується до того, щоб зубами вирвати перемогу на виборах 2019 року

Лідерські позиції Юлії Тимошенко та політичної партії ВО «Батьківщина» у практично всіх соціологічних опитуваннях неабияк сердять нинішніх чиновників, а особливо Президента України.

Свідченням цього є те – наскільки «важку політичну артилерію» готують проти справжньої опозиційної сили на Банковій у Києві. Влада не на жарт готується до того, аби зубами вирвати перемогу на виборах 2019 року.

Яскравий приклад того, як президент хоче «оновити» склад Центральної виборчої комісії – Порошенко запропонував на розгляд парламентарів аж… шість представників від БПП і увага… жодного від найбільш рейтингової політичної сили в країні – ВО «Батьківщина».

Не потрібно бути великим політтехнологом, щоб зрозуміти – для чого був зроблений цей крок. Тут єдиноправильна відповідь – законними і незаконними методами продовжити свою президентську каденцію ще на п’ять років.

А слова Порошенка «я радий, що всі фракції внесли свої кандидатури» виглядають як насмішка не лише над ВО «Батьківщина», а над тими мільйонами українців, які підтримують ідеї нашої політичної сили.

Це зневага до усіх тих, хто сподівається на чесні та демократичні вибори. Немає межі обурення і в тому, що голова Верховної ради України Андрій Парубій пообіцяв публічно невідкладно провести спецперевірку та вже в лютому проголосувати за новий склад ЦВК. Складається враження, що українська влада живе за галицьким принципом «свій до свого по своє», але з метою зберегти владу, а не протистояти ворогу.

Варто наголосити, що на зміні складу ЦВК наполягали у Європейському Союзі і впевнений в тому, що «шахівниця» Порошенка не сподобається нашим іноземними партнерам, оскільки за таких умов про незалежність та об’єктивність цієї структури говорити важко…

Чим ближче до виборів тим бруднішою буде гра, тим цинічнішою ставатиме нинішня влада – закон та мораль для неї не будуть на першому місці, а ми, українці, повинні аналізувати її кожен крок, вчинок і лише крізь холодний розум ухвалювати рішення. Майбутнє нашої країни залежить від нас, вистачить експериментувати, понад 25 років віримо в казки, а Україна так і залишається однією з найбідніших країн світу…

Михайло Цимбалюк, голова Львівської обласної організації партії «ВО «Батьківщина», Facebook, 25 січня 2018р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова