Михайло Цимбалюк: Утвердження і забезпечення прав та свобод людини є головним обов’язком держави

Людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю. Права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави. Утвердження і забезпечення прав та свобод людини є головним обов’язком держави, яка відповідає перед людиною за свою діяльність. 

Криза, політична нестабільність, бідність та соціальна нерівність. Як свідчить історія, це головні передумови для «розквіту» організованої злочинності в будь-якому суспільстві.

Саме за таких умов у першій половині минулого століття сформувалась відома італійська мафія, а 1990-ті стали прямо асоціюватись із бандитизмом.  Ці ж умови, на жаль, багато в чому супроводжували Україну протягом майже 30-річної історії її незалежності. За останні сім років ще й відбулась ескалація жорстокості та насильства, спричинена збройною агресією проти України. А тому поширення організованої злочинності в наших реаліях – скоріше логічна очевидність, аніж випадковість.

Так, станом на 2020 рік Україна за міжнародним рейтингом найбезпечніших для життя країн під назвою Global Peace Index посідала 148-му сходинку зі 163, опинившись між Венесуелою та Нігерією.

Нині взяв участь у круглому столі на тему  «Загальний стан протидії кримінальним корупційним правопорушенням на території України за 2020 рік», який організувала ГО «Асоціація слідчих України». Дякую за якісно проведений захід і за запрошення виступити на круглому столі його ідейному натхненнику, ексзаступнику Генерального прокурора України, заслуженому юристу України Олексію Баганцю.

Михайло Цимбалюк, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 22 липня 2021 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова