Михайло Цимбалюк: Україна ще й досі не має вакцини винятково через  нефаховість Уряду

Є багато питань до Кабміну, насамперед, про те, чому так пізно почалися перемовини про підписання угод про поставки вакцини в Україну, а не пів року тому, коли це робили інші європейські держави.

Також думаю, що НАБУ порушило кримінальне провадження за інформацією Державного агентства з закупівель, адже ця інформація була в доступі, тому НАБУ як правоохоронний орган не порушило вимоги чинного законодавства, відтак списувати на бездіяльність правоохоронних органів не варто.

Але в мене є претензії до правоохоронної системи України, бо вони мовчали цілий рік. Чому вони минулого року про це не казали? Адже саме бездіяльність правоохоронних органів потягнула за собою тяжкі наслідки. Ми ж бачимо, як кожен день люди помирають від Covid-19, а європейські держави активно проводять вакцинацію населення – питань багато. Не варто Уряду скидати все на те, що правоохоронний орган буде відлякувати інвесторів. Причина у нефаховості і невчасному ухваленні рішень центральним органом влади, тобто Кабінетом Міністрів України.

Михайло Цимбалюк, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 18 лютого 2021 року

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова