Михайло Цимбалюк: Спільно з «Батьківщиною» вимагатимемо виділення у 2022 році коштів для ремонту дороги, що з’єднує села Дрогобицької громади

15 кілометрів від районного центру і відрізані від цивілізації, а все тому, що немає якісної дороги. 

Нині з робочим візитом побував у Дрогобицькій міській територіальній громаді, що на Львівщині. Разом з міським головою Дрогобича Тарасом Кучмою відвідали села ТГ Лішня та Медвежа. Місцеві мешканці нарікають, що через погане дорожнє покриття не завжди сюди доїжджає громадський транспорт, а за продуктами харчування, до найближчого магазину, потрібно долати самостійно декілька кілометрів.

Староста сіл Медвежа, Ступниця, Селець та Котоване Роман Явірський з мешканцями громади передав звернення щодо необхідності проведення капітального ремонту автодороги Ступниця-Лішня – востаннє там ремонтували дорогу в 90-х роках минулого століття, а зараз це непроїзні шляхи ще й з аварійним мостом через річку Бистриця. Саме через його аварійність батьки не пускають своїх дітей до садочка чи школи, бо занепокоєнні, що він зможе не встояти від автобуса «Школярик».

А тому спільно з командою ВО «Батьківщина» на всіх рівнях вимагатимемо виділення у 2022 році коштів державного та місцевих бюджетів на проведення капітального ремонту автомобільної дороги, яка без сумніву дасть нове дихання селам цієї громади.

Михайло Цимбалюк, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 24 листопада 2021 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова