Михайло Цимбалюк разом із заступницею Голови ВРУ Оленою Кондратюк зустрілися зі студентами у Львові

Під час візиту до Львівського національного університету імені Івана Франка народний депутат України від ВО «Батьківщина» разом із заступницею Голови Верховної Ради України Оленою Кондратюк зустрілися зі студентами, аспірантами та викладачами ВНЗ.

Під час спілкування з присутніми Михайло Цимбалюк розповів про діяльність Комітету Верховної Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів, пояснивши, що основне завдання, над яким працює Комітет – створення механізму захисту військових.

«Вже за декілька років статистично в Україні буде до 5 мільйонів ветеранів, учасників бойових дій. Ми маємо створити умови для того, аби правильно прийняти цих людей у цивільному житті»,– зазначив політик.

Окрім того, він наголосив на необхідності того, щоб Кабмін все ж таки погодив можливість індексації пенсій на рівень інфляції науковим працівникам.

«Ви тримаєте науковий та освітній фронт нашої Держави – науковці, викладачі, студенти. Без сумніву, що освіта в умовах війни відіграє важливу роль у наближенні перемоги, адже нинішнє студентство братиме активну участь у відбудові, розбудові України після нашої перемоги у російсько-українській війні», – підсумував Михайло Цимбалюк.

 

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова