Михайло Цимбалюк: Потрібно дати поштовх українському приватному бізнесу шляхом інвестування у приватний сектор

«Монобільшість» в авральному режимі «протягує» на розгляд у сесійній залі, можливо, і наступного тижня президентський проєкт Закону про економічний паспорт (№6394). 

Нині взяв участь у робочій групі щодо обговорення відповідного Законопроєкту і вкотре переконався, що проєкт Закону недопрацьований, має значний вплив на Державний бюджет, поряд з тим є значні ризики розкрадання коштів Фонду.

Тому рекомендував членам робочої групи не виносити Законопроєкт на розгляд профільного комітету цього четверга, адже цей документ має пройти експертизу провідними економічними центрами, а також зовнішніми кредиторами України.

Президентський Законопроєкт необхідно доопрацьовувати, або ж взяти за основу альтернативний Законопроєкт (№6394-2). У цьому документі немає вікового цензу, на поповнення фонду має піти 5% доходів Загального бюджету, а не лише рента, тобто вся економіка буде працювати на наповнення Фонду.

Також не можна вкладати гроші в облігації внутрішніх державних позик (щоб ресурси не проїли через бюджет) та держпідприємства (щоб їх не розікрали чиновники), їх мають інвестувати в приватний сектор і цим дати поштовх українському приватному бізнесу, головним чином малому та середньому.

Михайло Цимбалюк, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 18 січня 2022 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова