Михайло Цимбалюк: Поки у нашому серці й свідомості є місце для Конституції, ми маємо імунітет проти суспільних негараздів

«Усі люди є вільні і рівні у своїй гідності та правах. Права і свободи людини є невідчужуваними та непорушними». Це стверджує 21 стаття Конституції України – одна із найголовніших і найбільш визначальних статей Основного Закону нашої держави.

Адже, без жодного перебільшення, можна стверджувати, що основна мета Конституції – це робити українців щасливими, гарантувати нашу безпеку, свободу; розвиватися, творити, досягати успіху, бути Вільним і Гідним. Бо щастя, як багатокомпонентне поняття, є невід’ємним правом кожного громадянина. Конституція ж у різних аспектах гарантує нам це право і дає змогу його реалізувати. Саме тому наш головний обов’язок – неухильно дотримуватись її приписів. Тільки так ми зможемо забезпечити подальший розвиток України як демократичної, сильної, а – головне – правової держави.

Дорога до справжньої свободи і демократії ніколи й в жодній країні не була легкою. Й Україна не виняток: навіть зараз сотні тисяч українців щодня виборюють кожному з нас право на незалежність, ба навіть, просто бути українцем. Хтось це робить зі зброєю в руках у протистоянні з російським агресором, хтось – волонтерською, громадською, науковою, дипломатичною чи політичною діяльністю, а хтось, нібито банальним, але таким важливим нині, принципом – дотримуватися законів.

Бо ми – нація, яка бореться за своє право жити в розвиненій та правовій державі. Нація, яка омиває свій шлях до перемоги кров’ю, потом і сльозами своїх найкращих представників. Але нація, яка неодмінно переможе і буде успішною!

Саме зараз усі разом будуємо незалежну державу. Ми разом є творцями її історії. І в наших з вами руках – чи будуть реалізовані ті принципи, що несе в собі наш Основний Закон, чи стануть молоді покоління українців сильними і яскравими творцями завтрашнього дня України, Європи та світу…

Пам’ятаймо, друзі, поки у нашому серці й у нашій свідомості є місце для Конституції, ми маємо імунітет проти суспільних негараздів.
Зі святом Вас!

Михайло Цимбалюк, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 28 червня 2020 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова