Михайло Цимбалюк: Підвищення цін на продукти – результат некомпетентності влади

Підвищення цін на продукти в Україні – не зовсім світові тенденції. Багато з тих чинників, які є причиною здорожчання на продовольчу групу в Європі та світі, непритаманні Україні.

Про це в ефірі одного із загальнонаціональних телеканалів повідомив народний депутат України від ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк.

За словами політика, цьогоріч в Україні був врожай, і ціни на логістику незначно зросли.

«Підвищення ціни на продукти – це вже наслідок. Теперішня влада ліквідувала Міністерство аграрної політики та продовольства України. Потім, через дев’ять місяців, нарешті спам’яталася і почала його створювати наново. Це саме той державний орган, який насамперед має стимулювати вирощування сільськогосподарської продукції в державі», – зазначив Михайло Цимбалюк.

Політик також додав, що дії Уряду сприяють підвищенню цін на харчові продукти.

«Переконаний, що державні органи мають мінімально втручатися в господарську діяльність. Навпаки – вони мають її стимулювати. Зараз же українським фермерам вигідніше продавати свою продукцію закордон, а в підсумку в нашій країні ростуть ціни на олію. Чому минулого року Україна вперше за свою незалежність закупила парникові огірки у Росії? Що зробила теперішня українська влада, зокрема уряд, щоб українському фермеру вигідно було тут будувати теплиці?» – наголосив Михайло Цимбалюк.

Нагадаємо, Юлія Тимошенко закликала владу зупинити зростання цін.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова