Михайло Цимбалюк: Оптимізація освітніх чи медичних закладів в умовах російсько-української війни – це ні що інше як диверсія в тилу

Напередодні до мене звернулися колектив та пацієнти Львівського обласного державного клінічного лікувально-діагностичного ендокринологічного центру з проханням про допомогу для вирішення питання щодо злочинної реорганізації закладу, який є єдиним медичним центром в Західних регіонах України щодо надання комплексної медичної допомоги пацієнтам з ендокринної патологією.

Фактично йдеться про поділ поліклінічного та стаціонарного відділень на окремі структури у різних медичних закладах м. Львова, а також скорочення стаціонарного відділення з 70 до 20 ліжок та ліквідацію клініко-діагностичної лабораторії та дитячих стаціонарних ліжок. І це за проектом рішення сесії Львівської облради, яку напередодні представило обласне керівництво.

Нині під час зустрічі з трудовим колективом ендокринологічного центру почув особисто позицію колективу задля того, аби недопустити реорганізацію цього медичного закладу і відстоювати інтереси медиків у владних коридорах столиці.

Вкотре наголошу, що будь-яка оптимізація освітніх чи медичних закладів в умовах російсько-української війни – це ні що інше як диверсія в тилу.

Михайло Цимбалюк, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 9 вересня 2022 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова