Михайло Цимбалюк: Незалежна Україна – гарантія безпеки Польщі та Європи

Сильна та незалежна Україна та її безпека – є гарантією безпеки для Польщі та усієї Європи, саме тому наша країна повинна незмінно тримати курс на євроінтеграцію та майбутнє членство у НАТО.

Про це під час робочої зустрічі у Верховній Раді України з польською делегацією на чолі з Віце-маршалком Сейму Польщі Ришардом Терлецьким зазначив народний депутат України від ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк.

Політик наголосив, що польська влада і опозиція говорять єдиним голосом, коли йдеться про Україну, її свободу, територіальну цілісність та майбутнє членство в ЄС і НАТО.

«В Україні також немає політичних розбіжностей, коли йдеться про міжнародну політику. Прізвища польських дипломатів, які у непростий період життя України не побоялися і приїхали сюди, безперечно увійдуть в історію країни. Це суттєва підтримка, яку українці відчувають з боку Республіки Польща повсякчас», – підкреслив Михайло Цимбалюк.

Зазначимо, що на зустрічі керівництво українського парламенту представляла заступниця голови ВРУ, співголова Парламентської Асамблеї Україна-Польща Олена Кондратюк.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова