Михайло Цимбалюк: Необхідно врегулювати трудові права жінок

Робоча група комітету Верховної Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів під керівництвом народного депутата від «Батьківщини» Михайла Цимбалюка ухвалила рішення винести на розгляд комітету пропозицію про подолання вето президента України на законопроєкт №1086.

Відповідний документ продовжував право жінок виходити на пенсію у 55 років за наявності тридцятирічного трудового стажу до 2022 року.

«Робоча група може рекомендувати комітету ухвалити рішення клопотати перед парламентом щодо подолання вето президента на законопроєкт №1086. Після того ми можемо відразу готувати зміни до цього закону для того, щоб він урегулював ухвалені протягом 2016 року рішення та відповідав сучасним нормам», – зауважив Михайло Цимбалюк під час засідання робочої групи.

Зазначимо, що документ передбачав продовження можливості для жінок, які досягли віку 55 років і мали трудовий стаж 30 років, раніше вийти на пенсію до 2022 року за умови скорочення пенсійних виплат на 0,5% за кожен місяць дострокового перебування на пенсії. Також жінка у такому разі мала припинити трудову діяльність.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова