Михайло Цимбалюк: Легалізація зброї – чутливе питання, яке потребує широкого суспільного обговорення

Розгляд законопроєкту №4335 «Про обіг цивільної вогнепальної зброї та бойових припасів до неї» у сесійній залі Верховної Ради України – це досить важливе питання, і навіть найменша помилка у його затвердженні може призвести до непоправних наслідків.

Про це з трибуни Верховної Ради України зазначив народний депутат України від ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк.

За його словами, це чутливе питання для українського суспільства, а тому у його вирішенні потрібно радитися з громадянами нашої країни.

«На жаль, влада не почула українців у питанні впровадження ринку землі, легалізації грального бізнесу. І цього разу про зброю не порадилася… Насправді, згідно із опитуваннями, приблизно 70% мешканців України проти закону про зброю у такому вигляді, як пропонують», – наголосив Михайло Цимбалюк.

Політик розповів, що вирішувати питання узаконення обігу зброї варто в двох аспектах.

«Насамперед, чи готове українське суспільство до того, що його сусід матиме короткоствольну вогнепальну зброю, і чи готова держава в період економічної та суспільної кризи захистити свого громадянина і гарантувати зберігання та контроль цієї зброї», – підсумував Михайло Цимбалюк.

Нагадаємо, народні депутати не підтримали і відхилили обидва законопроєкти №4335 і №4335-1 щодо обігу цивільної вогнепальної зброї та боєприпасів до неї.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова