Михайло Цимбалюк: Ідея обмежити доступ журналістів до зони ООС – це спроба приховати реальний стан справ на Донбасі

Українська влада програє інформаційну війну з Росією. А заборона військовим журналістам висвітлювати правду в зоні бойових дій – це велика помилка влади.

Про це заявив народний депутат від «Батьківщини» Михайло Цимбалюк в ефірі телеканалу «Прямий».

За його словами, необхідно дати можливість журналістам безперешкодно запитувати цивільних людей, які проживають в зоні ООС, що ж дало розведення військ на Донбасі та чи врешті перестали стріляти.

«Відомо, що керівництво Збройних Сил України прийняло рішення щодо обмеження спілкування військових у соціальних мережах. Це результат того, що сучасне керівництво ЗСУ – і я не думаю, що про це не знає головнокомандувач – хоче приховати реальну інформацію про те, що зараз військовим на передовій дуже нелегко, особливо, коли вони не можуть відповісти вогнем на постійні обстріли ворога», – зазначив Михайло Цимбалюк.

Політик переконаний, що лише адекватне висвітлення інформації, відкритість командування Збройних Сил України та визнання реального стану справ допоможе нашій державі на майбутній зустрічі «Нормандської четвірки» наголосити, що Росія ні за яких умов не готова йти на мир.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова