Михайло Цимбалюк: Губернатор Львівщини під час виборів їздив агітувати за провладних кандидатів

Голова Львівської ОДА Олег Синютка та більшість керівників районних адміністрацій їздили у робочий час агітувати за провладних кандидатів на виборах у ОТГ.

Хочу із сумом відзначити декілька аспектів, які характеризують ці вибори до об’єднаних територіальних громад. Місцева влада в особі адміністрації, яка, згідно із чинним законодавством, несе повну відповідальність за підготовку, проведення і підбиття підсумків виборів, провалила цю роботу.

Чому? Вони зосередилися на адмінресурсі. Голова Львівської ОДА та більшість голів районних адміністрацій, зокрема Самбірського, Мостиського, Сокальського районів їздили в робочий час, не оформивши відпустки, агітувати за провладних кандидатів. Такої ситуації в нашій області я не пам’ятаю.

Владі треба робити акцент на виконанні прямих функцій держави – забезпеченні вільного волевиявлення громадян, а не їздити та агітувати за провладних кандидатів.

Також додам, що йшло залякування кандидатів, мовляв, або знімайся з виборів, або йди від провладної партії. Так, керівник держлісгоспу Славського незаконно звільнив свого підлеглого, який все життя працював у лісовій галузі, тільки через те, що той пішов кандидатом в депутати не від провладної сили. Ця людина, до речі, вже звернулася з цього приводу до суду.

Повний текст матеріалу можна переглянути тут.

Михайло Цимбалюк, голова Львівської обласної організації партії «ВО «Батьківщина», «Львівський портал», 2 листопада 2017р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова